Reference

Reference - kontejnerynaodpad.cz

Společnost BMS Trading z Prahy

Děkujeme za velice příjemné chování všech pracovníků a především majitelovi firmy, který se zachoval, jak nejlépe mohl. Velice často jsme hledali společnost s kontejnery na odpad, kteří se postarají o náš komunální odpad, případně občasný lehký odpad – nyní již takovou společnost hledat nemusíme, máme jí totiž přímo před očima. A to je skvělé – za to opravdu moc děkujeme, nevíme, co bychom si od vás počali.

Společnost Luk Smart z Nymburku

Jsem za naší společnost a samozřejmě i její pracovníky velice rád, že se můžeme přidat do kategorie „spokojení klienti“. Ostatně tak jako každá velká společnost vlastní i velké množství odpadu, který je potřeba odvést – a samozřejmě daleko, pryč od nás.

Samozřejmě, kvalitní společnost se snaží co nejvíce šetřit přírodu, protože krásná, čistá a nezničená příroda, to je pohled k nezaplacení.

A proto jsme si vybrali tuto společnost – společnost, která se o veškerý odpad postará se vší elegancí. Lehký odpad odklidila tato společnost skutečně tak rychle, jak jen to pozemské nohy zvládnou, a komunální odpad byl dle našeho vidění naprostou hračkou, kterou lze zpracovat i s humorem. Musíme této společnosti velice poděkovat, jak za přístup a rychlost, tak za skvěle odvedenou práci.

Provádíme i zemní práce, Bobcat si sami přivezeme

Je možnost si objednat přepravu Bobceta, převezeme kamkoliv.

Vykládka Bobceta Bobcet

Vykládka Bobceta Vykládka Bobceta

Bobcet při práci Bobcet při práci